You are currently viewing Projekt w programie Erasmus+ wyróżniony przez Narodową Agencję!

Z satysfakcją informujemy, że niedawno zakończony, międzynarodowy, półtoraroczny projekt w programie Erasmus+ finansowany z funduszy Unii Europejskiej, zatytułowany „Międzynarodowa praktyka wykonawcza, sceniczna i konkursowa drogą do kariery artystycznej” w partnerstwie ze szkołą muzyczną Vilniaus Naujosios Vilnios z Wilna został wysoko oceniony przez Narodową Agencję programu Erasmus+ oraz wyróżniony tytułem „przykład dobrej praktyki” – jako źródło inspiracji dla innych szkół chcących stworzyć dobry projekt.

Możliwości wyjazdów, wspólnego muzykowania z rówieśnikami z zagranicy, koncerty zagraniczne w interesujących miejscach, nawiązane międzynarodowe kontakty i przyjaźnie a także wspólne wydarzenia artystyczne online bardzo silnie wypłynęły nad młodzież obydwu szkół
z Rzeszowa i Wilna, motywując ją do intensywnej pracy tak w ramach projektu, jak i po jego zakończeniu.

Zapraszamy na naszą stronę internetową https://zsm2.rzeszow.pl/erasmus-plus/ , gdzie zostały zebrane informacje o najważniejszych wydarzeniach z życia projektu Erasmus+ sfinansowanego przez Unię Europejską.

Osiągnięcia projektu zatytułowanego „Międzynarodowa praktyka wykonawcza, sceniczna i konkursowa drogą do kariery artystycznej” (proj. Nr 2021-1-PL01-KA210-VET-000032855), będzie można zobaczyć na Platforma Rezultatów Projektów Erasmus+ :

https://erasmus-plus.ec.europa.eu/projects

Dodaj komentarz