You are currently viewing Wycieczka klasy drugiej

21września uczniowie kl. II wzięli udział w wycieczce szkolnej do Parku Rozrywki Zoom Natury w Janowie Lubelskim, gdzie czekało na nich mnóstwo atrakcji. To pierwsze w Polsce centrum interaktywnej edukacji związanej z przyrodą, które łączy funkcje edukacyjne, rekreacyjne, sportowe i wypoczynkowe. W specjalnych laboratoriach edukacyjnych: Laboratorium Główne Zoom Natury, Laboratorium Awifauny i Troposfery, Laboratorium Energii i Recyklingu oraz Laboratorium Runo Leśne nasi wycieczkowicze w beztroskiej zabawie mogli poznać otaczający je świat. Dzięki nowoczesnym środkom przekazu dzieci odkrywały tajniki przyrody. Atrakcją były także zajęcia warsztatowe, podczas których uczniowie zgłębili swoją wiedzę o egzotycznych zwierzętach. Wycieczka do Zoom Natury w Janowie Lubelskim była ciekawą, pouczającą i pełną przygód lekcją przyrody, która zainspirowała do działania i samodzielnego poznawania świata. Nad uczestnikami wycieczki czuwali opiekunowie: p. Barbara Maczuga, p. Iwona Librant- Jakubczak.