You are currently viewing WOJEWÓDZKI KONKURS PLASTYCZNY „OBRAZY MUZYKĄ MALOWANE”

      W maju 2022 roku na terenie szkoły został przeprowadzony konkurs plastyczny zorganizowany przez panie: Annę Szpunar- Kościak i Martę Banek. Konkurs skierowany był do dzieci w wieku pięciu, sześciu i siedmiu lat.

      Celem konkursu było propagowanie twórczości patrona naszej szkoły, Wojciecha Kilara oraz muzyki innych polskich kompozytorów. Łącznie na konkurs wpłynęło 55 prac z terenu województwa podkarpackiego. Jury konkursowe, w myśl zasad regulaminu, obejrzało i oceniło wszystkie prace. Pod uwagę brano samodzielność wykonania, oryginalność, walory artystyczne, techniki plastyczne oraz zgodność z tematem.

     Wśród laureatów znalazły się także uczennice klasy 1 naszej szkoły: Łucja Andreasik i Lena Sierżęga, które wykonały prace pod opieką pani Barbary Maczugi.

Wszystkim uczestnikom i ich opiekunom gratulujemy i życzymy wielu dalszych sukcesów!