You are currently viewing Udział w pokazie filmowym w WDK w Rzeszowie

Nie sposób wymienić wszystkich emocji, jakie towarzyszyły Uczniom, Rodzicom, Nauczycielom i Przyjaciołom ZSM nr 2 w Rzeszowie, podczas projekcji filmowej pt. PIANOFORTE w reżyserii Jakuba Piątka.

Dzięki uprzejmości Wojewódzkiego Domu Kultury w Rzeszowie mogliśmy obejrzeć (28.02.2024) wspaniałą premierę filmu dokumentalnego opisującego zmagania pianistów podczas ostatniej edycji międzynarodowego konkursu chopinowskiego. Niejeden z nas wyszedł z sali z oczami pełnymi łez wzruszenia, współczucia, przejęcia czy podziwu dla zmagań i pracy muzyków, którzy grze na fortepianie podporządkowali całe swoje życie.

Koordynacją środowego wyjścia na film zajmowała się p. Agnieszka Hałdys wraz z Samorządem Szkolnym i p. Iwoną Librant-Jakubczak. 

Dodaj komentarz