You are currently viewing I Miejski Turniej Robotów – dzień pierwszy

1 października w I Międzyszkolnym Turnieju Robotów wystartowała pierwsza drużyna z naszej szkoły. Zadaniem zespołu było skonstruowanie robota oraz zaprogramowanie go do wykonanie misji w określonej przestrzeni miejskiej z uwzględnieniem potrzeb osób niepełnosprawnych, starszych oraz małych dzieci. Drużynę w trzy osobowym składzie reprezentowali: Antoni, Damian i Hubert. Debiut w tego typu turniej można uznać za bardzo udany. Ich robot bezbłędnie wykonał zaplanowane misje. Po rozgrywkach pełnych emocji i radości czekamy na ostateczne wyniki, które zostaną ogłoszone po zakończeniu turnieju. Jutro kolejny dzień rywalizacji. Dziękujemy Urban Lab Rzeszów za gościnność oraz Spice Gears Academy za przygotowanie i przeprowadzenie konkursu.