You are currently viewing Święto klasy pierwszej OSM I stopnia

29 kwietnia 2024 w auli naszej szkoły odbył się wyjątkowy koncert najmłodszych uczniów z klasy pierwszej OSM I stopnia. Obchodzili oni tym samym swoje ŚWIĘTO KLASY!

Wszyscy uczniowie zaprezentowali umiejętności gry na swoim instrumencie, które doskonalili od września. Dzieci wykonały też piosenkę i układ ruchowy do muzyki, opracowane i przygotowane z paniami: Ewą Czerwonką i Gabrielą Leś.

Licznie zgromadzona publiczność, która składała się, z rodziców, dziadków, rodzeństwa, nauczycieli nagradzała brawami pierwsze występy młodych wykonawców.

Dziękujemy za serdeczną atmosferę podczas koncertu! Dziękujemy za przygotowanie występów Nauczycielom oraz dziękujemy Akompaniatorom za pomoc w ich organizacji: p. Małgorzacie Drzewickiej-Dudek, p. Albertowi Tu Van oraz p. Agnieszce Hałdys, która towarzyszyła najmłodszym podczas koncertu PSM I stopnia.

Koncert prowadziła p. Katarzyna Mieszkowicz i p. Katarzyna Gerula.

Zdjęcia: p. Anna Stec.