You are currently viewing Sukcesy na I Konkursie „Łańcuckie potyczki na smyczki”

Z radością informujemy o kolejnych sukcesach naszych uczniów. Tym razem za sprawą naszych smyczkowców, którzy przywieźli z Łańcuta liczne nagrody.

9 maja odbył się Regionalny Konkurs Skrzypcowo-Wiolonczelowy „Łańcuckie potyczki na smyczki”. W klasie wiolonczeli Nagrody I stopnia zdobyły Weronika Szpieć z kl. 2 PSM I stopnia oraz Matylda Ponikwia z kl. 3 OSM I stopnia, zaś Nagrodę II stopnia zdobył Fabian Mikrut-Filipak z kl. 1 OSM I stopnia. Uczniów przygotowała p. Katarzyna Gerula, a akompaniowała p. Joanna Brzęś.

W klasie skrzypiec Nagrody I stopnia zdobyły Natalia Koszela, Eunika Górka i Karina Wróbel, Nagrodę II stopnia zdobyła Hanna Grzesik, zaś wyróżnienie w swojej kategorii wiekowej przywiozła Maria Mazur. Młode skrzypaczki uczą się w klasie p. Anny Zajączkowkiej, a akompaniowała im p. Agnieszka Hałdys.

Serdecznie gratulujemy:)

Dodaj komentarz