O przyjęcie do klasy pierwszej ośmioletniej Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej I stopnia mogą ubiegać się dzieci w wieku siedmiu lat, zgodnie z obowiązującym Prawem Oświatowym. Uczniowie mają możliwość nauki gry na: fortepianie, skrzypcach, wiolonczeli, kontrabasie, klarnecie, trąbce, saksofonie, sakshornie, oboju, puzonie, waltorni, akordeonie i perkusji.

HARMONOGRAM POSTĘPOWANIA REKRUTACYJNEGO
DO SZKÓŁ PODSTAWOWYCH NA ROK SZKOLNY 2024/2025

ZAJĘCIA PRZYGOTOWAWCZE DLA PIERWSZOKLASISTÓW

Szanowni Państwo informujemy że dnia:

14 marca 2024 r.

godz. 16.30 – 17.30  odbędą się pierwsze zajęcia przygotowawcze
dla uczniów klasy pierwszej do sprawdzianu uzdolnień kierunkowych.

 

20 marca 2024 r. 
godz. 16.00 – Mini Koncert,

godz.. 16.3017.00  drugie zajęcia przygotowawcze
dla uczniów klasy pierwszej do sprawdzianu uzdolnień kierunkowych.