You are currently viewing Pamięci Józefa Haydna
Audycją słowno-muzyczną zakończyliśmy tydzień haydnowski w naszej szkole. Koncert wypełniła muzyka Józefa Haydna w wykonaniu uczniów ZSM nr 2, zaś jego osobę i twórczość przybliżył słuchaczom p. Adrian Ślęczka.
Serdecznie gratulujemy Wykonawcom, dziękujemy Nauczycielom za pomoc w przygotowaniu wydarzenia oraz przybyłej na koncerty Publiczności, a szczególnie gościom ze Szkoły Muzycznej I stopnia w Kamieniu!
W cyklu wystąpili: Amelia Pięta, Weronika Mokrzycka, Zofia Kilarska, Klara Ślęczka, Kinga Głowacka, Łucja Żyłka, Maciej Piotrowski, Miłosz Rzeszutek, Aleksandra Turczyk, Jan Cwenar, Gabriela Szcząchor, Franciszek Ustrobiński, Melania Iżewska oraz p. Małgorzata Drzewicka-Dudek.
Uczniów przygotowali: Joanna Strzelecka-Orłowska, Dorota Makowiecka, Anna Jureczko, Robert Piękoś, Aneta Czach, Natalia Musz, Renata Kawałek i Agnieszka Hałdys.
Koncerty prowadzili: Krystyna Czyż i Adrian Ślęczka
Koordynacja: Elżbieta Ochwat i Aneta Czach
Fot. T. Ustrobiński

Dodaj komentarz