You are currently viewing Miejski Dzień Edukacji Narodowej 2022 w Filharmonii Podkarpackiej
Gabriela Szcząchor
14go października mieliśmy przyjemność i zaszczyt uczestniczyć w obchodach miejskiego dnia edukacji narodowej. W koncercie w Sali Kameralnej Filharmonii Podkarpackiej udział wzięli soliści: Łukasz Choiński, Gabriela Szcząchor, Mateusz Perz oraz Zofia Kilarska, wykonując utwory Wojciecha Kilara z towarzyszeniem zespołu kameralnego przygotowanego przez p. Adama Sieczkowskiego, a prowadzonego tego dnia przez p. Agnieszkę Hałdys. Drugą część artystycznej prezentacji wypełniła muzyka filmowa w wykonaniu kwintetu instrumentów dętych blaszanych. Gościnnie wystąpił tenor Tomasz Furman, rozpoczynając całe wydarzenie porywającymi interpretacjami arii operetkowych i musicalowych.  

Dodaj komentarz