You are currently viewing Koncert „W świątecznym nastroju”

20.12.2023 w Wypożyczalni Muzycznej WiMBP w Rzeszowie uczniowie klasy fortepianu p. Agnieszki Hałdys oraz uczniowie klasy gitary Pana Rafała Majka wystąpili podczas koncertu pt. „W świątecznym nastroju”. Utrzymując tradycje spotkań z zaprzyjaźnioną biblioteką z Panią kierownik Barbarą Balicką na czele usłyszeliśmy instrumentalne wykonania kolęd i pastorałek oraz utworów okołoświątecznych. Za miłą, wręcz rodzinną atmosferę serdecznie dziękujemy!

W koncercie wystąpili: 

gitarzyści: Joanna Miązek, Milena Płodzień, Julian Maziarz, Meyaki Mroczkowski, Franciszek Życzyński;

pianiści: Zofia Migut, Nicola Marszałek, Franciszek Ustrobiński, Hanna Styś, Bartłomiej Dybka, Małgorzata Misielak, Alicja Gut, Anna Barszczak, Barbara Łach;

skrzypaczka: Aleksandra Dutka. Dodaj komentarz