You are currently viewing Kameralne zakończenie roku

Trzema występami nasze zespoły kameralne zakończyły rok kalendarzowy 2022. 13 i 14 grudnia uroczystość wręczenia stypendiów Prezesa Rady Ministrów uświetnił kwartet smyczkowy w składzie Alicja Gut, Oliwia Kapusta, Michał Hajduk oraz Jan Cwenar. Towarzyszyli im Adam Nawojski (trąbka) oraz Hanna Szaro (obój) przy akompaniamencie swoich nauczycieli, p. Macieja Wąsacza i p. Łukasza Choińskiego. Zespół przygotowała p. Natalia Musz, a wydarzenie odbyło się w Urzędzie Wojewódzkim w Rzeszowie.

15 grudnia w Wojewódzkim Domu Kultury w Rzeszowie miało miejsce spotkanie gwiazdkowe organizowane przez PCPR w Rzeszowie

W jego ramach minikoncert kolędowo-świąteczny zaprezentowało trio fortepianowe w składzie Gabriela Szcząchor, Jan Cwenar oraz p. Natalia Musz, która zespół również przygotowała.

Gratulujemy pięknych występów oraz czekamy na kolejne przedsięwzięcia w nowym roku!

Dodaj komentarz