You are currently viewing III nagroda na konkursie kameralnym dla zespołu fortepianowego

III miejsce ex aequo w grupie drugiej zdobył zespół fortepianowy w VII Konkursie „Na cztery ręce i więcej” w Miechowie. Trio na sześć rąk tworzą uczniowie klasy fortepianu Pani Agnieszki Hałdys: Nicola Marszałek (klasa 2/6), Hanna Styś (klasa 4/6) oraz Franciszek Ustrobiński (klasa 3/6) PSM I stopnia. 

W dniu konkursu odbyły się również warsztaty z dr hab. Sławomirem Cierpikiem, profesorem Akademii Muzycznej im. Krzysztofa Pendereckiego w Krakowie, na których uczniowie – również nasze trio – rozwijali umiejętności gry zespołowej i słuchania siebie nawzajem oraz udoskonalali technikę gry na fortepianie. Zajęcia pełne życzliwości i kreatywności na długo pozostaną w pamięci uczestników.

Serdecznie gratulujemy !!!

Dodaj komentarz