You are currently viewing III miejsce w KIDS HACKATHON

W dniu 13 grudnia drużyna z klasy 4 wystartowała w III etapie KIDS HACKATHON zorganizowanym w URBAN LAB RZESZÓW przez Gminę Miasto Rzeszów we współpracy ze Spice Gears Academy Podkarpackie oraz Centrum Medyczne MEDYK. Zadanie uczestników polegało na zaprogramowaniu robota zbudowanego z klocków Lego Mindstorms. Robot miał do wykonania 3 misje na specjalnie przygotowanej macie. Dodatkowo każda drużyna miała zaprojektować plakat i przeprowadzić krótką prezentację przed komisją konkursową. Uczniowie spisali się znakomicie. Po podsumowaniu punktów zdobytych za wykonane misje i prezentację okazało się, że zawodnicy z naszej szkoły stanęli na podium zdobywając III miejsce w konkursie. W czasie imprezy nie zabrakło emocji, gorącej czekolady i pysznych ciasteczek. Przybył również Mikołaj, który obdarował uczniów słodyczami. Drużynie gratulujemy sukcesu.