You are currently viewing Fotorelacja z Wilna: cz. 1 / Erasmus +

W dniach 5-11 czerwca grupa uczniów SM II stopnia wraz z opiekunami przebywała w Wilnie na zaproszenie Naujosios Vilnios muzikos mokykla, gdzie w ramach projektu Erasmus+ uczestniczyli w licznych muzycznych wydarzeniach. Współpraca obejmowała próby indywidualne, zajęcia gry zespołowej i orkiestrowej oraz dwa wspólne koncerty. Pozamuzyczne aktywności skupiły się na poznawaniu kultury litewskiej, odkrywaniu wspólnych korzeni oraz podążaniu śladami ludzi muzyki i sztuki w Wilnie.

Zapraszamy dziś do obejrzenia zdjęć wykonanych podczas wspólnych zajęć praktycznych z Litwinami.

W wymianie udział wzięli: Barbara Łach, Gabriela Szcząchor, Szymon Skinder, Wiktoria Klocek, Diana Olejarz, Aleksandra Turczyk, Alicja Gut, Amelia Borowiec, Oliwia Kapusta, Michał Hajduk, Jan Cwenar, Gabriela Przybysz, Marek Okrzeszowski, Jakub Fuchs oraz Jakub Magoń. Zajęcia prowadzili oraz opiekę sprawowali Aneta Czach, Iwona Librant-Jakubczak oraz Wojciech Kuś.

Fot. Iwona Librant-Jakubczak, Aneta Czach

Dodaj komentarz