You are currently viewing Fotorelacja z regionalnego seminarium pianistycznego z Piotrem Różańskim

5 października miało miejsce w naszej szkole Regionalne Seminarium dla nauczycieli klas fortepianu I i II stopnia, współorganizowane przez Centrum Edukacji Artystycznej. Zaproszenie przyjął dr hab. Piotr Różański z Akademii Muzycznej im. K. Pendereckiego w Krakowie, który przeprowadził wykład i warsztaty na temat gry a vista i początkowej pracy nad utworem. Temat to bardzo pilny i ciekawy, co pokazało wyjątkowe zainteresowanie wśród uczestników. Cieszymy się, że mogliśmy po raz kolejny gościć nauczycieli fortepianu regionu podkarpackiego! A jak ważne są te zagadnienia dla młodych adeptów sztuki pianistycznej, pokazała ich obecność zarówno na przedpołudniowej, jak i drugiej sesji seminarium.

Dziękujemy i zapraszamy na kolejne wydarzenia!

W zajęciach warsztatowych czynny udział wzięli: Gabriela Dąbrowska, Gabriela Szcząchor, Maciej Piotrowski, Adrian Moskwa, Weronika Mokrzycka, Jagoda Wąsacz, Aleksander Ziaja i Zofia Kilarska.

Dodaj komentarz