Dyrektor – Maria Jędreas-Romankiewicz

Wicedyrektor – Marzena Lubowiecka

Wicedyrektor do spraw przedmiotów ogólnokształcących – Jolanta Tomkiewicz

SEKCJA FORTEPIANU

  1. Aneta Czach – kierownik sekcji
  2. Maria Jędreas-Romankiewicz
  3. Iwona Augustyn-Balawender
  4. Renata Filip
  5. Agnieszka Hałdys
  6. Mirosław Herbowski
  7. Agnieszka Jarosz
  8. Anna Jureczko
  9. Grzegorz Łobodziński
  10. Dorota Makowiecka
  11. Joanna Mitał-Dworakowska
  12. Żanna Parchomowska
  13. Mikołaj Piatikow
  14. Małgorzata Płaneta-Zając
  15. Magdalena Prejsnar-Wąsacz
  16. Magdalena Pyrcz
  17. Alicja Staszczyszyn
  18. Joanna Strzelecka-Orłowska
  19. Wojciech Styś
  20. Anna Ścibor
  21. Joanna Tomecka
  22. Albert Tu Van
  23. Maria Woźniak


SEKCJA INSTRUMENTÓW SMYCZKOWYCH I GITARY 

  1. Adrianna Sawa – kierownik sekcji
  2. Dorota Długosz-Smela
  3. Katarzyna Gerula
  4. Waldemar Grabarek
  5. Wojciech Jurkiewicz
  6. Renata Kawałek
  7. Jolanta Lisowska
  8. Oksana Malinowska
  9. Katarzyna Mieszkowicz
  10. Natalia Musz
  11. Laura Pacześniak
  12. Katarzyna Paulo-Pilat
  13. Małgorzata Peszko
  14. Robert Piękoś
  15. Adam Sieczkowski
  16. Anna Stec
  17. Katarzyna Ślemp
  18. Anna Zajączkowska

SEKCJA INSTRUMENTÓW DĘTYCH, AKORDEONU I PERKUSJI

  1. Łukasz Choiński – kierownik sekcji
  2. Henryk Bobulski
  3. Tomasz Kawa
  4. Dorota Kołodziej
  5. Krzysztof Kopeć
  6. Tadeusz Kościk
  7. Rafał Kulpiński
  8. Wojciech Kuś
  9. Anna Lorenc
  10. Krzysztof Mroziak
  11. Anna Pacześniak
  12. Maksymilian Posłuszny
  13. Jacek Rzym
  14. Marian Rzym
  15. Damian Skupniewicz
  16. Witold Walawender
  17. Paulina Warchoł
  18. Maciej Wąsacz
  19. Barbara Wilczyńska


SEKCJA PRZEDMIOTÓW OGÓLNOMUZYCZNYCH

  1. Teresa Bilut
  2. Ewa Czerwonka
  3. Krystyna Czyż
  4. Gabriela Leś
  5. Joanna Mitał-Dworakowska
  6. Krzysztof Mroziak
  7. Elżbieta Ochwat
  8. Aldona Szczęśniak-Groele
  9. Adrian Ślęczka
  10. Agata Tkaczow


ORKIESTRA –
Wojciech Kuś
CHÓR
– Jacek Laska
BIBLIOTEKA – Iwona Librant-Jakubczak

NAUCZYCIELE PRZEDMIOTÓW OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH

  1. Marta Banek
  2. Dorota Gasztych
  3. Ks. Rafał Grzesik
  4. Marta Jarecka
  5. Agata Kasjan
  6. Rafał Kochański
  7. Michał Kozłowski
  8. Kamila Kwiatkowska
  9. Alina Kolbusz
  10. Anna Majewska
  11. Anna Mazurkiewicz
  12. Paulina Pieniążek
  13. Ilona Porada
  14. Anna Pustelak
  15. Barbara Sitek
  16. Anna Szpunar-Kościak
  17. Renata Świerczek
  18. Aneta Ulanowicz-Wielgosz
  19. Rafał Wierzbiński
  20. Teresa Ziembicka-Laskowska
  21. Małgorzata Żuk