Dyrektor – Maria Jędreas-Romankiewicz

Wicedyrektor – Marzena Lubowiecka

Wicedyrektor do spraw przedmiotów ogólnokształcących – Jolanta Tomkiewicz

SEKCJA FORTEPIANU

  1. Aneta Czach – kierownik sekcji
  2. Maria Jędreas-Romankiewicz
  3. Iwona Augustyn-Balawender
  4. Joanna Brzęś
  5. Małgorzata Drzewicka
  6. Renata Filip
  7. Agnieszka Hałdys
  8. Mirosław Herbowski
  9. Agnieszka Jarosz
  10. Anna Jureczko
  11. Grzegorz Łobodziński
  12. Dorota Makowiecka
  13. Joanna Mitał-Dworakowska
  14. Żanna Parchomowska
  15. Mikołaj Piatikow
  16. Małgorzata Płaneta-Zając
  17. Magdalena Prejsnar-Wąsacz
  18. Magdalena Pyrcz
  19. Alicja Staszczyszyn
  20. Joanna Strzelecka-Orłowska
  21. Wojciech Styś
  22. Anna Ścibor
  23. Joanna Tomecka
  24. Albert Tu Van


SEKCJA INSTRUMENTÓW SMYCZKOWYCH I GITARY 

  1. Adrianna Sawa – kierownik sekcji
  2. Dorota Długosz-Smela
  3. Katarzyna Gerula
  4. Waldemar Grabarek
  5. Renata Kawałek
  6. Jolanta Lisowska
  7. Oksana Malinowska
  8. Katarzyna Mieszkowicz
  9. Natalia Musz
  10. Laura Pacześniak
  11. Katarzyna Paulo-Pilat
  12. Małgorzata Peszko
  13. Robert Piękoś
  14. Adam Sieczkowski
  15. Anna Stec
  16. Katarzyna Ślemp
  17. Anna Zajączkowska

SEKCJA INSTRUMENTÓW DĘTYCH, AKORDEONU I PERKUSJI

  1. Łukasz Choiński – kierownik sekcji
  2. Henryk Bobulski
  3. Tomasz Kawa
  4. Dorota Kołodziej
  5. Krzysztof Kopeć
  6. Tadeusz Kościk
  7. Rafał Kulpiński
  8. Wojciech Kuś
  9. Anna Lorenc
  10. Krzysztof Mroziak
  11. Anna Pacześniak
  12. Maksymilian Posłuszny
  13. Jacek Rzym
  14. Marian Rzym
  15. Damian Skupniewicz
  16. Witold Walawender
  17. Paulina Warchoł
  18. Maciej Wąsacz
  19. Barbara Wilczyńska


SEKCJA PRZEDMIOTÓW OGÓLNOMUZYCZNYCH

  1. Teresa Bilut
  2. Ewa Czerwonka
  3. Krystyna Czyż
  4. Gabriela Leś
  5. Artur Krause
  6. Joanna Mitał-Dworakowska
  7. Krzysztof Mroziak
  8. Elżbieta Ochwat
  9. Aldona Szczęśniak-Groele
  10. Adrian Ślęczka
  11. Agata Tkaczow


ORKIESTRA –
Wojciech Kuś
CHÓR
– Jacek Laska
BIBLIOTEKA – Iwona Librant-Jakubczak

NAUCZYCIELE PRZEDMIOTÓW OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH

  1. Marta Banek
  2. Dorota Gasztych
  3. Ks. Rafał Grzesik
  4. Marta Jarecka
  5. Agata Kasjan
  6. Rafał Kochański
  7. Michał Kozłowski
  8. Kamila Kwiatkowska
  9. Alina Kolbusz
  10. Anna Majewska
  11. Anna Mazurkiewicz
  12. Paulina Pieniążek
  13. Ilona Porada
  14. Anna Pustelak
  15. Barbara Sitek
  16. Anna Szpunar-Kościak
  17. Renata Świerczek
  18. Aneta Ulanowicz-Wielgosz
  19. Rafał Wierzbiński
  20. Teresa Ziembicka-Laskowska
  21. Małgorzata Żuk