You are currently viewing Podziękowania za Koncert Karnawałowy

To był tydzień pełen niesamowitych wrażeń i emocji! Pożegnaliśmy dziś naszych partnerów z Vilnius Naujoji Vilnia Music School, których gościliśmy przez 5 dni podczas wymiany w ramach projektu Erasmus+. Wspólnie spędzaliśmy czas na próbach orkiestry symfonicznej i zespołów kameralnych oraz podczas zajęć indywidualnych. Na zakończenie razem wystąpiliśmy w Sali Koncertowej Filharmonii Podkarpackiej celebrując koncertem galowym zakończenie okresu karnawałowego.

Dziękujemy serdecznie za wizytę naszym gościom. Składamy także serdeczne podziękowania dla wszystkich osób zaangażowanych w przygotowanie Koncertu Karnawałowego, tak ciepło i entuzjastycznie przyjętego przez zgromadzoną publiczność!

Gratulacje dla Was, drodzy Wykonawcy😊

A poniżej link do wydarzenia dzięki pracy naszego ucznia, Dawida Filipa.

nagranie z koncertu

Dodaj komentarz