Nasze osiągnięcia

II Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny im. Adama Harasiewicza, Rzeszów 7-8 czerwca 2021r.

Kategoria I
Wiktor Wyderka – wyróżnienie I stopnia
Nauczyciel: Alicja Staszczyszyn

IV Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny im. Iwony Kuźmy
PIANOGRANIE KRAKÓW 22-24 marca 2021r.
Kategoria A1
II miejsce i nagrodę specjalną :udział w Metodycznych Warsztatach Pianistycznych „Od rzemiosła do mistrzostwa” -Marcel Bester
III miejsce-Jagoda Wąsacz
Wyróżnienie- Weronika Mokrzycka
Kategoria A2
Wyróżnienia ex aequo-Zofia Kilarska i Aleksander Ziaja
Nauczyciel: D.Makowiecka

XII Międzyszkolny Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny w Kościanie w dniach 28-29 kwietnia 2021 r.
Grupa I 
III miejsce- Jagoda Wąsacz
Grupa II
III miejsce- Zofia Kilarska
Grupa III
Wyróżnienie- Aleksander Ziaja
Nauczyciel: D.Makowiecka

Międzynarodowy Wirtualny Konkurs Pianistyczny i Kameralny
im. Marii Szymanowskiej i Karola Kurpińskiego
Kutno, 17-20 maja 2021 r.

Grupa I 
II nagroda- Marcel Bester
III nagroda oraz nagroda specjalna za najlepsze wykonanie utworu współczesnego-Jagoda Wąsacz
Grupa II
III nagroda- Zofia Kilarska
Grupa III
II nagroda- Aleksander Ziaja
Nauczyciel: D.Makowiecka

I Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny „Muzyczne Obrazy” Radom, 17-19 maja 2021
Grupa I
Wyróżnienie I stopnia: Weronika Mokrzycka
Wyróżnienie II stopnia: Marcel Bester oraz Jagoda Wąsacz
Grupa II
II nagroda: Zofia Kilarska
Nauczyciel: D.Makowiecka

X Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny „Wiosenne spotkania muzyczne” ; w dniach 21-22 maja 2021 Kolbuszowa 2021
Grupa I
III miejsce- Weronika Mokrzycka
Grupa II
II miejsce-Marcel Bester
III miejsce- Jagoda Wąsacz
Grupa III
III miejsce- Zofia Kilarska
Nauczyciel: D.Makowiecka

IV MIĘDZYNARODOWY KONKURS PIANISTYCZNY “MŁODZI WIRTUOZI” im. C. CZERNEGO
dla uczniów szkół muzycznych I i II stopnia ONLINE, ZAMOŚĆ 1-2 czerwca 2021 r.
GRUPA I
II miejsce : Bester Marcel
GRUPA II
II miejsce : Kilarska Zofia
GRUPA III
II miejsce : Aleksander Ziaja
Nauczyciel: D.Makowiecka 

XII ogólnopolski konkurs pianistyczny muzyki polskiej „Dziecięce imaginacje” w Gdańsku – Oruni (11-13.12.2020)

  • Marcel Bester – I miejsce w gr.I oraz nagroda za najlepsze wykonanie utworu K. Serockiego
  • Zofia Kilarska – I miejsce w gr.III

Nauczyciel – D. Makowiecka