Zapraszamy Jubileusz 70-lecia Zapraszamy Zapraszamy

 

Nazwa konkursu

Imię i nazwisko laureata

Zdobyte miejsce

Konkurs z Historii organizowany przez Podkarpackie Kuratorium Oświaty

Adam Bartosiewicz

Finalista

Miejski Konkurs Języka Angielskiego dla uczniów klas szóstych szkół podstawowych

Michalina Sarna

Laureat

Międzynarodowy Konkurs "Kangur Matematyczny"

Zuzanna Berłowska

Oliwia Dolęga

Szymon Czech

Anna Gasztych

Wyróżnienie

Wyróżnienie

Wyróżnienie

Wyróżnienie

Międzyszkolny Konkurs Matematyczny kl. III „Pomyśl, rozwiąż, odpowiedz”

Szymon Czech

Wyróżnienie

Konkurs czytelniczy „Czytajmy Korczaka”

Kinga Mastej

I miejsce

X edycja konkursu „W kręgu Jeżycjady Małgorzaty Musierowicz” kategoria: recytacja

Kinga Mastej

Wyróżnienie

Konkurs na utwór na temat życia i działalności Janusza Korczaka – kategoria proza

Michalina Sarna

Wyróżnienie

Konkurs na utwór na temat życia i działalności Janusza Korczaka – kategoria wiersz

Anna Gasztych

Wyróżnienie

II Edycja Miejskiego Konkursu Literackiego pt. „Zamiast laurki – Mama i Tata w twórczości dzieci”

Martyna Pasternak

Nagroda

Międzyszkolny Konkurs Literacko-Fotograficzny pt. „Rzeszów piórem i w obiektywie” w kategorii fotograficznej

Anna Gasztych

II miejsce

XII Międzyszkolny Konkurs Literacko-Teatralny „Bohaterowie naszych lektur” pod patronatem Teatru im. W. Siemaszkowej w Rzeszowie w kategorii uczniów klas I-III

Nina Ciećkiewicz

III miejsce

XIII Międzyszkolny Konkurs Ekologiczny „I Ty możesz zostać ekologiem”

Rośliny Chronione Podkarpacia

Martyna Pasternak

Wyróżnienie

VII edycja Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego ”Wiosna w papierowym ogrodzie – pierwsze zwiastuny wiosny”

Anna Gasztych

Aleksandra Borys

Nagroda

Podkarpacki Konkurs Rękodzieła Artystycznego

Kinga Mastej

Wyróżnienie

Wojewódzki Konkurs Origami „Zima w papierowym ogrodzie – rodzinne święta”

Paulina Michałowska

Aleksandra Kut

Piotr Panek

Nagroda

V edycja Konkursu plastycznego „Bezpieczna droga do przedszkola i szkoły”

Anna Gasztych

Paulina Michałowska

Nikola Bielicka

Nagroda

Nagroda

Wyróżnienie

III Międzyszkolny Konkurs „Bohater mojej ulubionej książki”

Aleksandra Hałaj

Nina Ciećkiewicz

Alicja Mużydło

Karolina Dopart

Hanna Nowicka

Nagroda

IX edycja Międzyszkolnego Konkursu Plastycznego „Anioły, aniołki, aniołeczki” „ubrane w ludowe wzoreczki – FOLK”

Aleksandra Kut

Wyróżnienie

Międzyszkolny Konkurs Plastyczny „Wielkanocne dekoracje”

Weronika Ostachowicz

Justyna Bil

III miejsce

Wyróżnienie

Wojewódzki Konkurs Plastyczny

„Mój ekologiczny świat”

„W świecie pszczół”

Szymon Czech

Weronika Lorenowicz

Nagroda

Nagroda

Międzyszkolny Konkurs Literacko-Fotograficzny pt. „Rzeszów piórem i w obiektywie” kategoria fotograficzna

Anna Gasztych

II miejsce

Konkurs plastyczny „Kwiatek dla Babci i Dziadka”

Marlena Barankiewicz

Wyróżnienie

V Turniej Pierwszej Pomocy „Uczeń Ratowniczek”

Drużyna:

Kamil Sekuła

Weronika Borys

Szymon Czech

Szymon Nowak

II miejsce

Eliminacje Miejskie Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym

Drużyna w składzie:

Jakub Pałysiewicz

Karol Tomkiewicz

Mikołaj Ścibor

IV miejsce

Półfinał Wojewódzki Igrzysk Młodzieży Szkolnej w pływaniu sztafet 6x25 m stylem dowolnym dziewcząt

Julia Piekarz

Karolina Pomes

Paulina Michałowska

Patrycja Herjan

Alicja Cisowska

Liliana Natońska

VI miejsce

Półfinał Wojewódzki Igrzysk Młodzieży Szkolnej w pływaniu 50 m stylem dowolnym chłopców

Jakub Mendrala

III miejsce

Miejskie Igrzyska Sportowe w Pływaniu

Pływanie chłopców 50 m stylem dowolnym

Jakub Mendrala

III miejsce

VI Wiosenne Spotkania Pianistyczne „Od Siedmiolatka Do Nastolatka”

Klaudia Łagodzic

II miejsce

Ogólnopolskie Przesłuchania Uczniów Szkól Muzycznych I i II st.

Klaudia Łagodzic

II miejsce

II Międzynarodowy Podkarpacki Konkurs Duetów Fortepianowych w Rzeszowie

Gabriela Dębicka

i Zuzanna Gawrońska

Klaudia Łagodzic

i Maja Kaszyca

II miejsce w grupie I

I miejsce w grupie II

XVIII Ogólnopolski Turniej Pianistyczny im. Haliny Czerny-Stefańskiej

Klaudia Łagodzic

III miejsce

VI Ponadregionalny Przegląd Fortepianowy Uczniów Szkół Muzycznych I Stopnia w Klasach I-III 6/LCN Lubaczowskie Impresja Muzyczne

Mikołaj Asanow

II miejsce

VII Festiwal Młodych Gitarzystów

Katarzyna Kut

Piotr Panek

Franciszek Życzyński

Nagroda I stopnia

Nagroda I stopnia

Nagroda I stopnia

IV Szkolny Konkurs Duetów Gitarowych Uczniów PSM i OSM

Bartłomiej Duszlak

i Krzysztof Kiełbiński

Wyróżnienie I stopnia

VI Konkurs Muzyczno-Plastyczny „Dźwiękiem Malowane”

Jan Balicki

I miejsce

III Makroregionalny Konkurs Pianistyczny „Wiosenne spotkania muzyczne” w Kolbuszowej

Weronika Lorenowicz

III miejsce

VII Regionalny Festiwal Młodych Flecistów w PSM I st. W Kolbuszowej

Maja Piekarz

Wyróżnienie II stopnia

Ogólnopolskie Przesłuchania Uczniów Klas Fortepianu Szkół Muzycznych I st. W Warszawie

Klaudia Łagodzic

Julia Ziaja

II miejsce

Wyróżnienie

VIII Międzynarodowy Podkarpacki Konkurs Zespołów Kameralnych

Szymon Lis

Gabriela Dębicka

Dyplom

Makroregionalny Przegląd Instrumentów Perkusyjnych Uczniów Szkół Muzycznych I stopnia

Franciszek Pilat

Nagroda specjalna