how to meet new people
best online dating sites

 

KONKURS CHOPINOWSKIDesigned by:
SiteGround web hosting Joomla Templates

Szkoła Muzyczna II stopnia

Szkoła Muzyczna II stopnia jest szkołą średnią i umożliwia kontynuację nauki rozpoczętej w szkole I stopnia. Młodzież jest przyjmowana na podstawie egzaminu praktycznego z gry na instrumencie i egzaminu z teorii muzyki.

 Co roku szkoła prowadzi kursy przygotowawcze dla kandydatów. Nauka trwa 6 lat, a zajęcia odbywają się po południu. Po ukończeniu szkoły absolwent otrzymuje tytuł muzyka instrumentalisty.

W szkole muzycznej II stopnia istnieje możliwoć nauki gry na: fortepianie, skrzypcach, altówce, wiolonczeli, kontrabasie, gitarze, akordeonie, klarnecie, flecie poprzecznym, saksofonie, trąbce, puzonie, oboju, waltornii, tubie i instrumentach perkusyjnych. Oprócz instrumentu głównego uczniów obowiązuje uczęszczanie na przedmioty teoretyczne, zespół kameralny, orkiestrę lub chór.

 

Jubileusz 70-lecia

Nauczyciele nieobecni


Koncerty

 

 

Biuletyn Informacji Publicznej

 

Kolorowe melodie

Muzyka na stronie

There seems to be an error with the player !

mkidn_02

Znajdź nas na facebook

find-us-on-facebook-2