Jubileusz 70-lecia Koncert karnawałowy Jubileusz 70-lecia Koncert karnawałowy

III Leżajski Konkurs Kultury Muzycznej

Eryk Koszela – nagroda I stopnia

Piotr Pustelak – nagroda III stopnia

 

Konkurs gry na werblu w ramach INTEGRATION &GROOVE IV
Szkoła Muzyczna I stopnia w Błażowej

Miłosz Rzeszutek - wyróżnienie

 

VIII Międzynarodowy Konkurs ’’Młody Wirtuoz”
w ramach XII Międzynarodowego Forum Pianistycznego
”BIESZCZADY BEZ GRANIC” Sanok

Eryk Koszela - nagroda złoty wirtuoz

Eryk Koszela – wyróżnienie za wykonanie utworu Fryderyka Chopina
„ Nokturn cis-moll op. posth

Sebastian Regulski – nagroda złoty wirtuoz

Zuzanna Kiełtyka – nagroda srebrny wirtuoz

 

Międzyszkolny Konkurs Recytatorski Poezji Patriotycznej
,,Polska – Ojczyzna nasza”
SP Nr 5 w Rzeszowie

Nina Ciećkiewicz – I miejsce

Bianka Cierpich – wyróżnienie


Podkarpacki Konkurs Literatura i Dzieci ,,Nasze Pasje”
WDK w Rzeszowie

Nina Ciećkiewicz – nagroda


Podkarpacki Konkurs Literatura i Dzieci ,,Nasze Pasje” eliminacje finałowe
WDK w Rzeszowie

Nina Ciećkiewicz – II nagroda


XI edycja Wojewódzkiego Konkursu Origami ,,ZIMA W PAPIEROWYM OGRODZIE” SP Nr 17 w Rzeszowie

Oliwia Kapusta – nagroda

Anastazja Szwajczak – nagroda


VI Międzyszkolny Konkurs Plastyczny ,,OZDOBY CHOINKOWE W OBRAZACH-GWIAZDA BETLEJEMSKA”
Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie

Kinga Nita - wyróżnienie

 

IX Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny Dziesięciolatków
Państwowa Szkoła Muzyczna I i II stopnia im. Fryderyka Chopina w Opolu
Centrum Edukacji Artystycznej w Warszawie

Eryk Koszela I miejsce


XVII Międzypowiatowy Konkurs Kultury Muzycznej
MGOKSiR Sokołów Małopolski

Hubert Kapusta – wyróżnienie II stopnia

 

The 14th International Piano Competition
”Chopin for the Youngest”
Antonin

Eryk Koszela – II nagroda

 

XIII Międzyszkolny Konkurs Plastyczny
,,Anioły, aniołki, aniołeczki i ich ciekawe książeczki. Zaczytany anioł”
SP Nr 2 i ZSZP Nr 5 w Rzeszowie

Natalia Probola – nagroda

Zyta Cebula - wyróżnienie

 

Międzyszkolny Konkurs Kodowania w programie Scratch
dla uczniów klas IV-VI

Martyna Pasternak – wyróżnienie

 

Konkurs Matematyczny o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół Nr 6 w Rzeszowie

Nina Ciećkiewicz – I miejsce

Oliwia Dołęga – II miejsce

 

XI OTWARTE MISTRZOSTWA PODKARPACIA W JEŹDZIE NA ROLKACH
Rzeszowskie Stowarzyszenie Rolkowe

OSM I st. w ZSM NR 2 w Rzeszowie - III miejsce w Konkurencji Najlepsza Szkoła Podstawowa

SLALOM BATTLE 2016
Rzeszowskie Stowarzyszenie Rolkowe

Eryk Koszela - 1ST PLACE BATTLE MAN JUNIOR

V Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny „MAŁY PIANISTA”
Państwowa Szkoła Muzyczna I st. im. Ludomira Różyckiego w Myślenicach

Piotr Pustelak - I miejsce w grupie I

IV Międzynarodowy Podkarpacki Konkurs Chopinowski
Zespół Szkół Muzycznych Nr 2 im. Wojciecha Kilara w Rzeszowie

Eryk Koszela - I miejsce w grupie I
oraz nagroda specjalna za najlepsze wykonanie Walca
As dur op. posth..

Milena Międlar – wyróżnienie w grupie I


IV Makroregionalne Przesłuchania Uczniów Klas Instrumentów Perkusyjnych

Państwowa Szkoła Muzyczna I st. w Biłgoraju

Mateusz Lorenc – wyróżnienie I st. w kategorii I

Julia Walas – wyróżnienie II st. w kategorii I

Miłosz Rzeszutek – wyróżnienie II st. w kategorii II

 

 

X Międzyregionalny Przegląd Fortepianowy „ Lubaczowskie Impresje Muzyczne”
Państwowa Szkoła Muzyczna I st. w Lubaczowie

Piotr Pustelak I miejsce w grupie I

Aleksandra Kiełtyka wyróżnienie I stopnia w grupie II

Agata Panek wyróżnienie II stopnia w grupie III

 

XIII Regionalny Konkurs Uczniów Klas Fortepianu Szkół Muzycznych I stopnia
„ Dziecięce Interpretacje Muzyczne ”
Państwowa Szkoła Muzyczna I st. w Tarnobrzegu

Maja Kościak - wyróżnienie

Jakub Rzeczyca - wyróżnienie

 

I Ogólnoszkolny Konkurs Wiedzy o Życiu i Twórczości Wojciecha Kilara
Zespół Szkół Muzycznych Nr 2 im. Wojciecha Kilara w Rzeszowie

Anita Rzucidło – I miejsce

Nina Ciećkiewicz – wyróżnienie

Martyna Pasternak - wyróżnienie

 

XVI Międzyszkolny Konkurs Plastyczny pod hasłem: ,,DZIEĆMI JESTEŚMY TYLKO RAZ’’
Świetlica ZS im. Uniceff w Rzeszowie

Agata Panek - wyróżnienie

XII Wojewódzki Konkurs Plastyczny „Kolorowe Melodie”
Zespół Szkół Muzycznych Nr 2 im. Wojciecha Kilara w Rzeszowie

Maja Konior - nagroda

 

VII Makroregionalny Konkurs Pianistyczny „Wiosenne spotkania muzyczne”
Państwowa Szkoła Muzyczna I st. w Kolbuszowej

Mikołaj Asanow - II miejsce

 

VIII Wiosenne Spotkania Pianistyczne „Od siedmiolatka do nastolatka”
Państwowa Szkoła Muzyczna I st. w Dębicy

Maja Kościak - wyróżnienie I stopnia

 

Regionalny Festiwal Fletowy
Państwowa Szkoła Muzyczna I st. w Kolbuszowej

Pola Sieczkowska - nagroda GRAND PRIX

 

II Podkarpacki Konkurs Instrumentów Dętych Drewnianych
Szkoła Muzyczna I st. w Kamieniu

Pola Sieczkowska - tytuł Złotego Laureata w kategorii I

Zuzanna Berłowska - tytuł Złotego Laureata w kategorii III


 

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny „Kangur”

Meyaki Mroczkowski - wynik bardzo dobry

Sebastian Regulski - wynik bardzo dobry

Hanna Dołęga – wyróżnienie

Pola Sieczkowska – wyróżnienie

Antonina Szwajczak – wyróżnienie

Anastazja Stanio - wyróżnienie

Wiktoria Makowiec – wyróżnienie

Eryk Koszela – wyróżnienie

Szymon Pawlak – wyróżnienie

Oliwia Dołęga - wyróżnienie

 

 

Międzyszkolny konkurs „Skawińska Wiosna Perkusyjna 2017”
Szkoła Muzyczna I st. w Skawinie

Julia Walas - wyróżnienie

 

 

VI Makroregionalny Konkurs Pianistyczny Dziecięce Spotkania z Muzyką Fortepianową ,,Od klasyki do rozrywki”
Zespół Szkół Muzycznych im. Artura Malawskiego w Przemyślu

Eryk Koszela – II miejsce w kategorii III

 

 

XVIII Międzynarodowy Konkurs ,,Moje inspiracje muzyczne” 2016/2017
pod hasłem: ,,Symfonia duszy, drganie - łzą szczęścia, smutku komponowanie”
Prywatna Szkoła Muzyczna I st. im. Ignacego Jana Paderewskiego w Nałęczowie

Sebastian Regulski - III nagroda w kategorii instrumentaliści - fortepian, gr. II