Jubileusz 70-lecia Koncert karnawałowy Jubileusz 70-lecia Koncert karnawałowy

Laureaci konkursów w roku szkolnym 2015/2016

 

XXI edycja konkursu Alfik Matematyczny

Sebastian Regulski – wynik bardzo dobry

Meyaki Mroczkowski – wynik bardzo dobry

 

II edycja konkursu Maks Matematyczny

Sebastian Regulski – tytuł Laureata i II miejsce w województwie podkarpackim w kategorii SP3

Meyaki Mroczkowski – III miejsce w województwie podkarpackim w kategorii SP3

 

Międzynarodowy Konkurs „ Kangur Matematyczny ’’

Sebastian Regulski – laureat

Szymon Czech – wynik bardzo dobry

Daniel Al – Sulwi – wyróżniony

Szymon Pawlak – wyróżniony

Meyaki Mroczkowski – wyróżniony

Anita Rzucidło - wyróżniona

 

XI edycja Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego „Kolorowe melodie”

Aleksandra Kiełtyka - nagroda

 

Międzyszkolny Konkurs Ortograficzny Klas Trzecich „Ortograficzna Corrida – czyli walka z błędami” Szkoła Podstawowa Nr 11 w Rzeszowie

Sebastian Regulski - wyróżnienie

 

X Międzyszkolny Konkurs Matematyczny uczniów klas II ,, Główka pracuje i … ”
ZSP nr 2 w Rzeszowie

Anastazja Stanio – III miejsce

 

,, Rzeszowski Bieg na Piątkę ’’

Joanna Niedziałek – V miejsce

 

Konkurs Miniatur Współczesnych
Szkoła Muzyczna I stopnia im. K. Pendereckiego Busko Zdrój

Krzysztof Wąsacz – I miejsce w grupie II
Mikołaj Asanow i Krzysztof Wąsacz – wyróżnienie w kategorii duetów w grupie II

 

 

IX Międzyregionalny Przegląd Fortepianowy „ Lubaczowskie Impresje Muzyczne”

Eryk Koszela – I miejsce

Milena Międlar – I miejsce

Maja Kościak - wyróżnienie I stopnia

 

Konkurs plastyczny „Pod kolorowym parasolem jesieni” RDK filia Zwięczyca                                    

Daniel Al-Sulwi kl.II –wyróżnienie

Konkurs plastyczny„W leśnym runie” LOP                                                                                        

Aleksandra Łoza kl.III - wyróżnienie

Natalia Probola kl.V - wyróżnienie

Konkurs plastyczny „Bezpieczna droga do szkoły” MDK                                                                        

Aleksandra Kiełtyka kl. I- nagroda

Hanna Dołęga kl.I- wyróżnienie

Maja Kościak kl.I -wyróżnienie

Wojewódzki konkurs literacki „Podróże małe i duże”- WDK Rzeszów

Nina Ciećkiewicz – III miejsce w finale wojewódzkim

Natalia Probola – I miejsce w eliminacjach rejonowych

Bianka Cierpich – II miejsce w eliminacjach rejonowych

Marika Kisielewicz – II miejsce w eliminacjach rejonowych

Martyna Pasternak – wyróżnienie w eliminacjach rejonowych

Pola Łodej – wyróżnienie w eliminacjach rejonowych

Oliwia Dołęga- wyróżnienie w eliminacjach rejonowych

Ogólnopolski konkurs plastyczny „Wybieram wodę...” - Instytut Promocji Zdrowia i Dietoterapii w Warszawie

Martyna Pasternak - wyróżnienie

 

I Ogólnopolski Konkurs Instrumentalny „ I Pierwszak Może Być Mistrzem ’’ Warszawa

Anastazja Szwajczak – tytuł Mistrza

 

X Festiwal Młodych Gitarzystów w Kolbuszowej

Meyaki Mroczkowski – nagroda I stopnia

 

II Leżajski Konkurs Kultury Muzycznej

Eryk Koszela – wyróżnienie I stopnia

Duet: Mikołaj Asanow, Krzysztof Wąsacz – wyróżnienie I stopnia

Duet: Eryk Koszela, Maksymilian Potępa – wyróżnienie I stopnia

Milena Międlar – wyróżnienie II stopnia

Natasza Pikor – wyróżnienie III stopnia

 

XVI Międzypowiatowy Konkurs Kultury Muzycznej w Sokołowie Małopolskim

Amelia Borowiec – wyróżnienie II stopnia

Oliwia Kapusta – wyróżnienie II stopnia

Regionalne Przesłuchania Centrum Edukacji Artystycznej Uczniów Szkół Muzycznych
I i II stopnia

Duet fortepianowy: Mikołaj Asanow, Krzysztof Wąsacz – wyróżnienie

Duet fortepianowy: Nina Ciećkiewicz, Martyna Pasternak – wyróżnienie

Duet fortepianowy: Gabriela Dębicka, Szymon Czech – wyróżnienie

Duet fortepianowy: Eryk Koszela, Maksymilian Potępa – wyróżnienie

 

15 Międzynarodowy Konkurs Pianistyczny Zgorzelec 2016

Eryk Koszela - I miejsce

Duet fortepianowy: Maksymilian Potępa, Eryk Koszela – II miejsce

 

XII Regionalny Konkurs Uczniów Klas Fortepianu Szkół Muzycznych I stopnia
„ Dziecięce Interpretacje Muzyczne ” Tarnobrzeg

Sebastian Regulski - wyróżnienie

 

VII Międzynarodowy Konkurs Współczesnej Muzyki Dziecięcej i Młodzieżowej
Srebrna Szybka Kraków

Eryk Koszela – I miejsce

 

V Ogólnopolski Konkurs Duetów Fortepianowych „ Grajmy razem ’’
Zamość

Duet fortepianowy: Eryk Koszela, Maksymilian Potępa – I miejsce

Duet fortepianowy: Krzysztof Wąsacz, Mikołaj Asanow – IV miejsce

Duet fortepianowy: Martyna Pasternak, Nina Ciećkiewicz – wyróżnienie I stopnia

 

VI Makroregionalny konkurs pianistyczny „ Wiosenne spotkania muzyczne” w PSM I st. w Kolbuszowej

Sebastian Regulski – wyróżnienie I stopnia

Zuzanna Kiełtyka – wyróżnienie II stopnia

Weronika Lorenowicz – wyróżnienie II stopnia

Agata Panek – wyróżnienie II stopnia

IX Regionalny Konkurs Skrzypcowy i Wiolonczelowy „Dźwięki Smyczkiem Malowane”

Zyta Cebula – II miejsce

Stanisław Bielak – wyróżnienie II stopnia

Joanna Niedziałek – wyróżnienie II stopnia

 

I Regionalny Konkurs Skrzypcowy i Altówkowy „ Wesołe smyczki” w Głogowie Małopolskim

Amelia Borowiec – II miejsce

 

VI Przegląd Szkół Muzycznych Pod Patronatem Fundacji Wspierania Edukacji Artystycznej w Jarosławiu

Amelia Borowiec – wyróżnienie I stopnia

 

1.Podkarpacki Konkurs Instrumentów Dętych Drewnianych w Kamieniu

Pola Sieczkowska - tytuł Złotego Laureata w kategorii I

Karolina Piątkiewicz – tytuł Srebrnego Laureata w kategorii II

Zuzanna Berłowska – tytuł Brązowego Laureata w kategorii III

 

VII Międzynarodowy Konkurs im. Janiny Garści w Stalowej Woli

Eryk Koszela – I miejsce w kategorii Fortepian grupa II

 

VII Chrzanowskie Spotkania Młodych Instrumentalistów Wiosenne muzykowanie – pamięci Janiny Garści w Chrzanowie

Eryk Koszela – I miejsce w grupie II

 

Konkurs plastyczny „Przyroda Twój Przyjaciel”
Zarząd Okręgu Podkarpackiego Ligi OchronyPrzyrody

Aleksandra Łoza wyróżnienie

Natalia Probola- wyróżnienie

 

XIV Ogólnopolski Konkurs Piosenki i Recytacji Poezji Legionowej, Żołnierskiej
i Niepodległościowej
Związek Piłsudczyków w Centralnej Bibliotece Wojskowej im. Marszałka Piłsudskiego

Jagoda Leś – II miejsce

 

XXII Regionalny Konkurs Wiedzy Teoretycznej
PSM I st. w Przeworsku

Weronika Borys – II miejsce

 

III edycja Ogólnopolskiego Konkursu Fotograficznego
Jej portret Jego portret Ich portret
MDK w Płocku

Aurelia Wołoszyn – I nagroda

 

Konkurs Matematyczny o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół Nr 6 w Rzeszowie

Szymon Czech – I miejsce

Weronika Borys – III miejsce

 

XVI Międzyszkolny Konkurs Matematyczny pn. „ W krainie liczb ”

Anastazja Stanio – wyróżnienie