Jubileusz 70-lecia Koncert karnawałowy Jubileusz 70-lecia Koncert karnawałowy

 Dyrektor - Maria Jędreas-Romankiewicz

Wicedyrektor do spraw przedmiotów artystycznych – Marzena Lubowiecka

Wicedyrektor do spraw przedmiotów ogólnokształcących - Jolanta Tomkiewicz



SEKCJA FORTEPIANU

1. Dorota Makowiecka - kierownik sekcji

2. Maria Jędreas-Romankiewicz

3. Iwona Augustyn-Balawender

4. Aneta Czach

5. Renata Filip

6. Agnieszka Hałdys

7. Mirosław Herbowski

8. Agnieszka Jarosz

9. Anna Jureczko

10. Honorata Kiwała

11. Grzegorz Łobodziński

12. Joanna Mitał-Dworakowska

13. Żanna Parchomowska

14. Mikołaj Piatikow

15. Bogumiła Płaneta

16. Małgorzata Płaneta-Zając

17. Magdalena Pyrcz

18. Alicja Staszczyszyn

19. Joanna Strzelecka-Orłowska

20. Anna Ścibor

21. Joanna Tomecka

22. Maria Woźniak


SEKCJA INSTRUMENTÓW SMYCZKOWYCH I GITARY 

1. Adrianna Sawa – kierownik sekcji

2. Dorota Długosz-Smela

3. Katarzyna Gerula

4. Waldemar Grabarek

5. Renata Kawałek

6. Ryszard Kusek

7. Jolanta Lisowska

8. Oksana Malinowska

9. Katarzyna Mazur

10. Katarzyna Mieszkowicz

11. Justyna Łobaza

12. Katarzyna Paulo-Pilat

13. Bogusława Peszko

14. Adam Sieczkowski

15. Anna Stec

16. Katarzyna Ślemp

17. Anna Zajączkowska

 



SEKCJA INSTRUMENTÓW DĘTYCH, AKORDEONU I PERKUSJI

1.     Łukasz Choiński – kierownik sekcji

2.     Tomasz Bielecki

3.     Henryk Bobulski

4.     Tomasz Kawa

5.     Dorota Kołodziej

6.     Krzysztof Kopeć

7.     Tadeusz Kościk

8.     Rafał Kulpiński

9.    Krzysztof Mroziak

10.   Anna Pacześniak

11.   Maksymilian Posłuszny

12.   Jacek Rzym

13.   Marian Rzym

14.   Damian Skupniewicz

15.   Witold Walawender

16.   Paulina Warchoł

17.   Maciej Wąsacz

18.   Barbara Wilczyńska



SEKCJA PRZEDMIOTÓW OGÓLNOMUZYCZNYCH

1. Teresa Bilut

2. Ewa Czerwonka

3. Krystyna Czyż

4. Gabriela Leś

5. Krzysztof Mroziak

6. Elżbieta Ochwat

7. Aldona Szczęśniak-Groele

8. Adrian Ślęczka

9. Agata Tkaczow


 


ORKIESTRA -
Łuksasz Choiński


CHÓR
– Jacek Laska

BIBLIOTEKA – Iwona Librant-Jakubczak


NAUCZYCIELE PRZEDMIOTÓW OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH

1. Marta Banek
2. Anna Borowik
3. Dorota Gasztych
4. Marta Jarecka
5. Agata Kasjan
6. Rafał Kochański
7. Michał Kozłowski
8. Kamila Kwiatkowska
9. Barbara Pałysiewicz
10. Ilona Porada
11. Anna Pustelak
12. Barbara Sitek
13. Anna Szpunar-Kościak
14. Renata Świerczek
15. Witold Walawender
16. Małgorzata Zajączkowska
17. Ks. Rafał Grzesik